Architektonické studio Infinity Arch

Pro 05, 2015 Bydlení

Architektonické studio Infinity Arch se zabývá širokou škálou služeb, které poskytuje prakticky po celém území ČR. Skupina architektů s hlavním sídlem v Olomouci a částečně v Praze se zaměřuje na navrhování a projekční činnost objektů pro bydlení – rodinné domy, viladomy či bytové domy.

V rámci toho řeší také návrhy interiérů či zahradních úprav. Dále projektuje i stavby pro komerci, administrativu či občanské stavby a průmyslové objekty. Nedílnou součástí je také urbanismus, který zahrnuje tvorbu zastavovacích studií, revitalizace zón a městských částí. Jednou z částí působnosti jsou také rekonstrukce veškerých druhů staveb, a to včetně projektů revitalizací a zateplení pro dotační programy.

vila_valasske_mezirici1  neredin_5

Projekční kancelář řeší projekty od fáze prvotní myšlenky a studie až po dokumentaci pro stavební řízení a realizaci stavby. Samozřejmostí je také inženýrská činnost, stavební a autorský dozor, pomoc s dodavateli a řízením výstavby.

K projektové přípravě je také možnost zařídit financování stavby či samotnou její realizaci. V rámci dokončovacích prací je také samozřejmost pomoc s výběrem vybavení, nábytku, příslušenství apod.

Mezi klienty patří firmy i jednotlivci. Pro developery je v nabídce komplexní spolupráce, která zahrnuje zhodnocení prvotního investičního záměru, studii, samotnou projektovou dokumentaci, zajištění vyjádření a povolení, ale i také pomoc s následnou propagací a prodejem projektu.

oltis

Pro osoby, které se pohybují například v oblasti realit a stavebnictví, je určena spolupráce, při které si mohou téměř bez práce přijít k zajímavým provizím z dodaných zakázek. Provize se může vyšplhat až na pár desítek procent z objemu zakázky.

Ukázky práce různého druhu můžete najít v portfoliu na webu.